ČCHI-KUNG cesta do síly a klidu

28.08.2019


CESTOU DO SÍLY A KLIDU MŮŽE BÝT ČCHI-KUNG - Kurzy v CENTRU ŽIVOTA Tábor 1.9. a 8.9. od 15h s Andrea Freiová tel: 605 582 571 a poté pokračující kurz každou neděli večer.
Nechte se vést cestou čchi-kung, která směřuje k objevení většího štěstí a radosti, duševní i tělesné pohody, vnitřního klidu, síly, harmonie a bohatství v životě. Čchi-kung je meditací v pohybu. Je to cvičení, které vychází z tradičních čínské medicíny. Ta říká, že v těle každého člověka obíhá energie Čchi po energetických drahách - meridiánech. Pokud je někde překážka, nastane nemoc. Sestavy cviků čchi-kung dokáží energii kultivovat, rozproudit v celém těle a energetické dráhy udržovat průchodné. Proto vás toto cvičení dokáže uvolnit, nabít energií a pozitivně naladit.
Mimo to procvičíte také svoji pružnost, získáte větší rovnováhu, posílíte svaly a uvolníte nahromaděný stres i emoce a zklidníte svou mysl. Cvičení je vhodné pro každého bez rozdílu věku. Lekce jsou fyzicky nenáročné, zvládne je každý, kdo má chuť pracovat se svým tělem a myslí. Cviky provádí každý podle svých možností. Pohyby cviků jsou snadno zapamatovatelné a v kurzech pro začátečníky jim věnujeme dostatek času, aby je každý zvládl provést správně. V kurzech pro pokročilé na tyto základy navazujeme a věnujeme se také práci s energií. Cvičení probíhá pod přátelským vedením v malých skupinách tak, abych se vám jako lektor měla možnost věnovat.