PROGRAM

semináře, workshopy, přednášky

SEBELÁSKA - zahajující seminář v projektu ŽENAAM
1. listopadu  18:00-21:00   400kč 

V rámci cyklu seminářů pro ženy. První zahajující seminář SEBELÁSKA, kterým vás provede Jana Volfová. SEBELÁSKA Láska, ten mocný cit, který v pohádkách a i v našich životech hory přenáší. Láska jako nekonečný pramen, který vše vyživuje. Láska jako motor pro důvěru, bezpečí v prvních letech života. Jak uvnitř tak i venku. Jaká je má sebeláska? A co všechno považuji za sebelásku? Co jí vyživuje a naopak, co jí zabíjí, utlumuje? Čím jí můžu posílit? To všechno jsou otázky, kterých se na přednášce dotkneme a ponoříme se do naší srdeční čakry, která je centrem energetického systému člověka. 

Speciálně pro ženy, zaměřeno na ženskou duši a srdce, s ženami, o ženských tématech se budeme scházet každý druhý čtvrtek nad silnými tématy. Semináře jsou koncipované tak, aby vám dodaly informace, inspiraci a konkrétní doporučení. Zároveň zde ženy mohou otevřít své osobní dotazy či příběhy, které jsou vždy inspirující pro ostatní. Záměrem je, aby jsme jako ženy byly vyživené sebou navzájem, abychom zaměřily pozornost na sebe samotné tak, abychom MOHLY ZÁŘIT pro sebe, pro svou rodinu, pro svět. TERMÍNY a TÉMATA: 1.11. SEBELÁSKA / 15.11. VZTAHY / 29.11. EMOCE / 13.12. RITUÁLY / 10.1. VIZE / 24.1. RODINA / 7.2. HOJNOST / 21.2. SEXUALITA / PROVEDE VÁS: Bc. Kateřina Krejčí (www.katerinakrejci.cz) a Mgr. Jana Volfová KDY: Vždy ve čtvrtek 18-21hod / cena 400kč přihlášky na katkrejci@seznam.cz

FILIPÍNSKÉ duchovní léčení s ESTELOU
pátek 2. listopadu   17:00-19:00   250kč

tradiční filipínské a hromadné léčení s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny) 18:30 - 20:30 (21:00 h) Případné individuální terapie jsou možné cca 30 min po ukončení přednášky. Cena setkání 250kč

Estela Orbito Palaris (Filipíny) Reverendka Estela Orbito Palaris pochází z rodiny filipínských léčitelů. Narodila se na Filipínách a je maminkou tří dětí. Její praxe trvá již 30 let. Od roku 2012 pravidelně působí v Praze a v ČR

Estela říká:"Při léčení pracuji pouze s energiemi, prostřednictvím svých modliteb a své víry. Jako léčitelka jsem pouze Božím nástrojem a bez Jeho pomoci nedokážu nic. Rozumím tomu tak, že Bůh má plán s každým z nás, a pokud se budete modlit z hloubi srdce, tak se Vaše přání splní. Je ale třeba být trpělivý, vytrvat a počkat si, až přijde čas. Při léčení používám pouze svoje ruce, které přikládám na Vaše obtíže. Dále pak vatové tamponky, vodu a kokosový olej. S jejich pomocí odstraňuji negativní energie z čaker. Pracuji jedině s energií, nikdy nepoužívám žádné nástroje.

Při setkání s Estelou je třeba pouze se odevzdat Bohu. Odevzdání znamená uvolnit se, otevřít co nejhlouběji svá srdce, mít rád sám sebe a mít rád i ostatní. A dál je třeba odpustit. Odpustit všem. Když se Vám toto podaří, energie skutečně začne proudit. Během úvodního slova se Vám Estela představí a promluví o sobě a o průběhu léčby. Následně proběhne hromadné léčení, společná modlitba a žehnání - svěcení Vámi přinesené vody, předmětů a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci. Estela také požehná každému z Vás. Žehnání dává člověku čistou životadárnou energii, řeší jeho problémy, které mohou být odstraněny a očišťuje jeho energetický systém.

SEMINÁŘ ČCHI-KUNG PRO ZAČÁTEČNÍKY
neděle 4.listopadu 15-17h

osm kusů brokátu ČCHI-KUNG Čchi-kung je cvičení, které vychází z tradiční čínské medicíny. Jeho cílem je rozproudit životní energii čchi v celém těle. Rozvíjí sílu, zvyšuje pružnost, posiluje svaly, zlepšuje rovnováhu, zklidňuje mysl, uvolňuje nahromaděný stres i emoce. Kapacita míst omezena. REZERVACE +420 605 582 571, andrea.frei@email.cz Účastníci jednodenního semináře získají základní informace o čchi-kung, osvojí si práci s dechem, s hybnou sílou v těle, seznámí se s automasáží, se sestavou Osm kusů brokátu a s Elementy. Absolventi se pak mohou připojit do pravidelných kurzů čchi-kung v Táboře.

MATRIX II - kvantová transformace
úterý 6.11.   18:30 - 21:30   500Kč

Praktický seminář SÍLA ZÁMĚRU  JAN BÁRTA

Přijměte pozvání na druhý modul praktického semináře, kde se naučíte správně pracovat se záměrem a uvádět ho do reality pomocí své vnitřní tvořivé síly. Naučíte se, jak vědomě pracovat s emocemi, myšlenkami a jak ovlivňovat, co se vám děje a co v životě prožíváte. Dotkneme se i práce s druhými lidmi.

V úvodním semináři jsme objevili potenciál své vnitřní síly, zažili a procítili své dosud skryté schopnosti. Nyní si zopakujeme základy práce s kvantovým polem a posuneme se dále hlavně v realizaci svých záměrů a v dovednosti správně si přát. Jak naše přání umocňovat, zesilovat jejich působnost a jak ovládat své emoce.
Přidáme praktické aplikace použitelné v každodenním životě, v práci, ve vztazích i v komunikaci. Absolventi tohoto modulu pak mohou pokračovat v dalších kvantových seminářích s praktickými aplikacemi do vztahů v rodině, vědomé komunikace, léčení a uzdravování, práce s podvědomím, telekineze, čtení z informačního pole, apod.

ESENCIÁLNÍ OLEJE a EMOCE - domácí aromaterapie 
čtvrtek 8.11.  17:00-19:00   seminář

vstupné 150kč provází Kateřina Krejčí

UŽ VÍM CO NA SEBE, ABY MOJE DUŠE MOHLA ZÁŘIT 

pátek 9.11.2018   18:00-20:30  250kč

Unikátní přednáška. Jde o zajímavou osobnostní typologii, která je snadno pochopitelná a zároveň hluboká. Vede k sebepoznání, k přijetí sebe sama a k přijetí ostatních. Bonusem je nalezení svého stylu oblečení a ekologický dopad, kdy žena konečně ví, které oblečení je pro ni to pravé a nenakupuje věci, které jí pak leží ve skříni.Jsem Princezna, Čarodějka nebo Ležérka? Je můj muž Voják nebo spíš Rebel?A není moje maminka elegantní Dáma? Jsem jinová nebo jangová? Jaké je mé poslání? Jak si vybrat partnera a jak kolegy? A jak s tím vším souvisí oblečení??? Cena: 250,- Kč Přihlášky: v Centru ŽIVOTA nebo u Zuzany :-) www.zuzanacoaching.com

ZDRAVÍ NA TALÍŘI  přednáška o zdravé stravě
pátek 16. listopadu    18:00-20:30  150kč

Beseda zaměřená na praktické rady a zásady při nakupování, vaření i přípravě jídel. Dozvíte se základní informace o hlavních makro složkách (sacharidy, bílkoviny a tuky), v jakém poměru se nacházejí v potravinách a jakým způsobem ovlivňují naše fyziologické procesy v těle. Jaké jsou alternativy místo klasické kuchyně? Součástí posezení bude také prezentace zdravé alternativy dětské výživy. Závěrem zmíníme několik receptů, jež by se mohly stát inspirací do Vaší kuchyně. Lektor Lucie Šormová přihlášení na: Lucieskultetyova@seznam.cz  tel: 776 620 934

OM CHANTING - meditace a zpěv s posvátným zvukem OM 
úterý  20.listopadu  16:30-18:00  

ÓM je univerzálním zvukem stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrací, která existuje. OM Chanting je bezplatná skupinová technika, která využívá transformační síly ÓM, aby aktivovala sebe harmonizující potenciál účastníků a očistila okolní prostředí až v okruhu 2 kilometrů. Úplněk účinky OM Chantingu zesiluje.
1. Transformuje negativitu do pozitivní energie
2. Podpořte vaši emocionální, mentální a fyzickou pohodu
3. Vytvářejte více lásky, radosti a míru ve světě
Tato prastará skupinová technika, zapomenuta v průběhu časů, byla znovu předána světu duchovními Mistry Paramahamsou Wishwanandou a Mahávatárem Babajim, přinášejíc tolik potřebnou podporu Zemi i lidstvu dnešní doby.
ÓM Chantingem vás provede Milan Kajer.
ÓM Chanting je zdarma.Děkujeme za příspěvek na pokrytí organizačních nákladů.
Přihlášky na anna.horak@centrum.cz

AROMATERAPIE pro zimní období
úterý 20. listopad 18:00-20:00 100kč

jak si pomocí esencí udržet plné zdraví v zimě. Základy aromaterapie - esenciální terapeutické oleje a jejich užití v zimním období

- jak s esencemi předcházet zimním onemocněním - jak pomocí esencí harmonizovat nedostatek energie v zimě              - jak si poradit s nemocemi v tomto období - jak může aromaterapie ovlivnit vaši rodinnou pohodu                                    provází Kateřina Krejčí cena 150kč. Přihlášení na katkrejci@seznam.cz 606 311 307

MATRIX III- kvantová transformace
úterý 20. listopadu 18:30 - 21:30 500Kč

Praktický seminář JAN BÁRTA

Přijměte pozvání na druhý modul praktického semináře, kde se naučíte správně pracovat se záměrem a uvádět ho do reality pomocí své vnitřní tvořivé síly. Naučíte se, jak vědomě pracovat s emocemi, myšlenkami a jak ovlivňovat, co se vám děje a co v životě prožíváte. Dotkneme se i práce s druhými lidmi.

V úvodním semináři jsme objevili potenciál své vnitřní síly, zažili a procítili své dosud skryté schopnosti. Nyní si zopakujeme základy práce s kvantovým polem a posuneme se dále hlavně v realizaci svých záměrů a v dovednosti správně si přát. Jak naše přání umocňovat, zesilovat jejich působnost a jak ovládat své emoce.
Přidáme praktické aplikace použitelné v každodenním životě, v práci, ve vztazích i v komunikaci. Absolventi tohoto modulu pak mohou pokračovat v dalších kvantových seminářích s praktickými aplikacemi do vztahů v rodině, vědomé komunikace, léčení a uzdravování, práce s podvědomím, telekineze, čtení z informačního pole, apod.

Jak na vztahy mezi sourozenci     seminář

čtvrtek 22. listopadu    16:30-19:30    350kč

Seminář určený nejen rodičům více dětí... Někdy si ani neuvědomujeme, jak moc nás v našich partnerských vztazích i v rodičovské roli ovlivňuje pořadí našeho vlastního narození... Pojďme společně objevovat, co nám do života přineslo, zda jsme jedináčkem, nejstarším, nejmladším či prostředním sourozencem. Budeme také hledat prostředky, jak nepodporovat sourozeneckou rivalitu a budovat přátelské vztahy mezi dětmi... Povídat si budeme například o tom:- co nám do života přináší naše sourozenecká pozice - jak zlepšit vztahy mezi dětmi - proč na sebe děti žárlí a co s tím - jaká jsou rizika srovnávání - proč děti "nenálepkovat" - jak přistupovat k "problémovému" dítěti  S KÝM? Mgr. Eva Mikešová  VSTUP: 350,- Kč  PŘIHLÁŠKY: eva.mikesova@email.cz, tel.: 737 369 130 (místo je nutné si rezervovat)

ZPÍVAJÍCÍ MÍSY -  muzikoterapie s Tibetskými mísami    
pátek 23. listopadu 18:0-20:00

Přátelé, na prastaré nástroje Východu tvořím hudební obrazy plné pozitivních harmonických vibrací,které vás na fyzické úrovni příjemně vyladí,nabijí energií a pomohou vám otevřít se své vlastní metafyzické dimenzi.
Přijďte si užít vibrační lázeň. Cena 250kč. Přihlášení na Pavel Zpívající mísy tel:  722 800 843 nebo na email centra.

MOHENDŽODÁRO  -  tanrická jóga a tanec pro ženy
sobota 24. listopadu   18-21h  500kč

S radostí a vděčností Vás zvu na sobotní podvečer, s Mohendžodárem Vás seznámím pomocí příběhu, který napsala a prožila jeho zakladatelka MUDr. Monika Sičová. Svou pozornost zaměříme na první ásanu. Ukážeme si dynamiku pánevního dna. Ponoříme se do jemné a očisťující meditace zaměřené na srdeční čakru - prostor, kde začíná první ásana. Pro svobodné vyjádření své vnitřní ženy je nutno následovat své aktuální, vnitřní a jedinečné potřeby. To vyžaduje přesunout pohled z vnějšího prostoru do vnitřního - do srdce, kde si každý neseme archetypální, nadčasové principy lásky, soucitu a odpuštění nejen od nefunkčních a nevyživujících programů. Je to prostor pro ponoření se do SVÉHO nitra, do srdce, do své jedinečné krásy. Doporučuji vzít si volné oblečení, šátek a cokoliv, co Vám dovolí nabít se, prožít a otevřít se nové zkušenosti. Rezervovat své místo můžete pomocí FB nebo emailem - ana.volfova@gmail.com.
Cena kurzu - 500 Kč https://mohendzodaro.cz/

MATRIX - trénink
ú
terý 27. listopadu 18:30 - 21:30 400Kč

Praktický seminář JAN BÁRTA

PLASTIC OCEAN promítání filmu s besedou
pátek 30. listopadu  18:00 - 20:00

Film A Plastic Ocean pod záštitou Greenpeace odhaluje šokující pravdu o úrovni znečištění a množství plastu v našich oceánech. To, co začíná jako idylický dokumentární film o krásách oceánů, končí alarmujícími záběry plastového podvodního světa. Film bude promítán v anglickém jazyce s českými titulky. Provází Jana Volfová

BEZ BOLESTI - SPECIÁLNÍ CVIČENÍ PRO RAMENA, ZÁDA A KYČLE 
sobota 1. prosince 9:00-11:00 300 Kč

Přijďte se seznámit s jedinečným cvičením podle Petera Egoscue, které posiluje hluboké vnitřní svaly, a které dokáže zbavit od chronických bolestí zad, kyčlí, ramen. ÚČINEK CVIČENÍ JE BEZPROSTŘEDNÍ. Kombinuje pohyb, protažení, posílení společně s léčivým zvukem tak, že vzniká jedinečná kombinace, která zajišťuje trvalý efekt, neboť pracuje ve všech úrovních nás samotných. Použijeme mantry z Naam jógy, díky kterým vznikne dokonalá vibrační potrava pro naši duši ke znovunavrácení života v radosti,harmonii, zdraví a spokojenosti.
Seminář je určen všem, cviky budou základní s ohledem na možnosti skupiny a její pohybový rozsah. Cviky a principy se snadno naučíte tak, abyste je mohli aplikovat do svého života.
"KAŽDÝ Z NÁS SI ZASLOUŽÍME ŽÍT BEZ BOLESTI!"

Lektorka ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ je certifikovaným terapeutem léčebné techniky Watsu (v teplé vodě), certifikovaným instruktorem Naam jógy a věnuje se aromaterapii a zdravém životnímu stylu, včetně bezlepkového pečení
CENA ZA SEMINÁŘ / LEKCI: 300 Kč
PŘIHLÁŠKY: sarka.laura@centrum.cz, tel.: 733517685 (místo je nutné si rezervovat) 

MATRIX  IV
úterý 4. prosince 18:30 - 21:30 400Kč

Praktický seminář JAN BÁRTA

Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti - seminář
sobota 8. prosince  10:00-17:00     890kč

aneb Co se skrývá za slovem "motivace" Často slýcháváme slovo "motivace", často ho také používáme. Co si pod ním ale představujeme a jak ve skutečnosti motivace funguje? Také se ještě setkáváte s doporučeními odměn, pochval a trestů jako výchovných prostředků a vidíte jejich užívání všude kolem sebe? Odhalíme, jaká rizika v sobě užití těchto způsobů motivace nese a proč se k těmto prostředkům uchylujeme.

Budeme společně hledat odpovědi (nejen) na tyto otázky:

  • Proč trestáme?
  • Jaká jsou rizika užívání trestů ve výchově?
  • Jaký vliv mají odměny a pochvaly?
  • Kdy může i odměna ublížit?
  • Jak chválit bez rizika?
  • Proč s námi děti nespolupracují, proč je musíme nutit do plnění školních povinností či do domácích prací? A jde to i jinak?

Mgr. EVA MIKEŠOVÁ    PŘIHLÁŠKY: eva.mikesova@email.cz, tel.: 737 369 130 (místo je nutné si rezervovat)

Předvánoční BEAUTY NIGHT pro ženy v Centru ŽIVOTA
sobota 8. prosince 18:00-21:00    vstup dobrovolný

Večer plný krásy, vůní a módy pro ženy. Módní přehlídka, líčení, aromaterapie.  Jitka, Miri, Káťa....

MATRIX - trénink
úterý 11. prosince 18:30 - 21:30 400Kč

Praktický seminář JAN BÁRTA

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ v Centru ŽIVOTA

18. prosince 18:00-21:00

OSLAVA ZIMNÍHO SLUNOVRATU 
21. prosince 18:00-21:00

SWAP BOUTIQUE "výměna nebo nákup použitého"
OBLEČENÍ, DOPLŇKY, ŠPERKY
sobota 12. leden 10:00-15:00 60 Kč

SWAP, to je výměna oblečení, které již nepotřebujete, je stále hezké a neobnošené, takové, které byste darovala své velmi dobré kamarádce. Ale je zde také ekologická a ekonomická myšlenka, proč si vše kupovat nové, za nemalé peníze, když to můžete mít téměř jako nové, různé styly, velikosti, a vše za velmi symbolickou cenu. Přijďte k nám vyměnit nebo koupit či darovat. Bude to FAJN "HOLČIČÍ" setkání, vyčistíme své šatníky, popovídáme si u kávy a podpoříme sebe navzájem i naše Centrum ŽIVOTA.

*POŠLETE DÁL NEPOTŘEBNÉ A ODNESTE SI CO SE VÁM HODÍ *RADOST A UŽITEK PRO VŠECHNY
PROČ? Nezapomeňte, že nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Je to prostě SUPER nápad.
CO VŠECHNO MĚNÍME?
zachovalé DÁMSKÉ - DĚTSKÉ OBLEČENÍ (nepřijímáme oprané trička, svetříky, historické kousky jako zvonáče atd.)
DOPLŇKY : kabelky, pásky, šály, šperky, zachovalá obuv
CD - DVD - design předměty do domácnosti
A JAK TO FUNGUJE? Ve svém šatníku vytřídíte to, co již nenosíte a rádi byste vyměnili. Přinesete a věnujete do SWAPU. Najdete si mezi darovaným oblečením to, co by se vám hodilo a sedí vám. Toto oblečení si odnesete. Vše platí i pro ty, kteří dorazí s prázdnou a nebo pro ty, kteří chtějí více odnést než přinesli. Mohou si za dobrovolný příspěvek odnést cokoliv.
KAM PŮJDE TO, CO SI NEODNESETE? pro ty najdeme vhodné příjemce z řad charitativních zařízení
Při této příležitosti se můžete nechat nalíčit od Miri Radvan kosmetikou MARY KAY. Dále pro vás bude k dispozici AROMA KOUTEK s poradenstvím. Esenciální oleje můžete načichat, ochutnat, navonět se a dostat i zajímavé informace pro svou domácí přírodní lékárnu.

JÓGA PRO HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHU
datum dle domluvy 18:00 - 21:00 600kč

speciální cvičební sestava pro ženy všech věkových kategorií, přirozeně pomáhá vylaďovat hormonální systém upravuje nepravidelnou menstruaci mírní návaly a potíže při menopauze pomáhá při problémech s otěhotněním podporuje emoční stabilitu odstraňuje neklid, únavu, deprese, zvyšuje vitalitu a sebehodnotu každé ženy. Lektor Kateřina Procházková. REZERVACE a dotazy na tel. 723 156675 nebo email. katerinaprochazkova@seznam.cz